9 жовтня о 13:10 до рятувальників міста Генічеськ надійшла інформація від працівників приймального відділення Центральної районної лікарні про те, що до їх закладу поступила 82-річна мешканка села Олексіївка з опіками тулубу 3-го ступеня у важкому стані. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС у Херсонській області.
Медики повідомили, що під час приготування їжі на літній жінці зайнявся синтетичний одяг. Вдома був чоловік, який і викликав швидку допомогу. Пожежно-рятувальний підрозділ на місце надзвичайної події не залучався.
Тэги:
Приєднуйтеся до нас: