Сьогодні зранку російські терористи здійснили чергову цинічну атаку по одному з медичних закладів у Херсоні. Близько 8:00 загарбники вдарили по лікарні безпілотником.
Як повідомили в ХМВА, внаслідок ворожого удару постраждали п’ятеро працівників лікарні. Попередньо у них діагностували мінно-вибухові травми.
«Усім потерпілим надається необхідна медична допомога. Наразі вони перебувають під наглядом лікарів», – йдеться у повідомленні.
Фото із соцмереж.








