Окупанти вдарили по медзакладу у Херсоні: постраждали працівники

Сьогодні зранку російські терористи здійснили чергову цинічну атаку по одному з медичних закладів у Херсоні. Близько 8:00 загарбники вдарили по лікарні безпілотником.

Як повідомили в ХМВА, внаслідок ворожого удару постраждали п’ятеро працівників лікарні. Попередньо у них діагностували мінно-вибухові травми.

«Усім потерпілим надається необхідна медична допомога. Наразі вони перебувають під наглядом лікарів», – йдеться у повідомленні.

Фото із соцмереж.

Пов'язані записи

У Херсоні ворог атакував з БпЛА комунальника

Російські окупанти прицільно атакують комунальні служби у Херсоні – людей, які допомагають місту жити, попри постійні обстріли. В наслідок чергової атаки ворожого дрона сьогодні, 25 червня, у Корабельному районі постраждав…

Подробиці
Херсонська МВА попередила про можливі відключення світла в місті

Тимчасові перебої з електропостачанням можливі у всіх районах Херсона. Це пов’язано з необхідністю проведення аварійно-відновлювальних робіт. Про це повідомив очільник ХМВА Ярослав Шанько: «Енергетики працюють над усуненням наслідків ворожих атак…

Подробиці