Уже декілька днів поспіль російські окупанти продовжують терор, завдаючи ударів по лікарні в Дніпровському районі. Йдеться про лікарню імені Лучанського та прилеглої до неї території.
Нагадаємо, напередодні ворожий дрон влучив в одне з відділень медичного закладу. Спалахнула пожежа, на щастя, обійшлося без постраждалих.
4 червня терор ще більше посилився. Як стало відомо, окупанти атакували з БпЛА карету швидкої допомоги на території лікарні. Поранення отримали двоє медпрацівників – 64-річна фахівчиня та водій 65 років. Вони отримали мінно-вибухові травми й контузії, їм надали необхідну допомогу. Службове авто також пошкоджено – вибито лобове та заднє скло, уламками пробито двері.
Крім того, медична допомога знадобилася лікарю, який постраждав уночі після російської дронової атаки на медзаклад. 59-річний чоловік отримав мінно-вибухову травму та отруєння продуктами горіння під час пожежі. Він лікуватиметься амбулаторно.
ОНОВЛЕНО о 17:05
Надвечір стало відомо про ще одну постраждалу медпрацівницю внаслідок скиду ворогом вибухівки з дрона на карету швидкої у Дніпровському районі близько опівдні. До лікарні звернулася 45-річна жінка, в якої діагностували контузію, мінно-вибухову та закриту черепно-мозкову травми. У момент атаки ворожого безпілотника вона була в кабінеті.
За інформацією пресслужб ХОВА та ХМВА
Ілюстративне фото із соцмереж









