Окупанти не припиняють тероризувати лікарню в Херсоні – поранено медиків

Уже декілька днів поспіль російські окупанти продовжують терор, завдаючи ударів по лікарні в Дніпровському районі. Йдеться про лікарню імені Лучанського та прилеглої до неї території.

Нагадаємо, напередодні ворожий дрон влучив в одне з відділень медичного закладу. Спалахнула пожежа, на щастя, обійшлося без постраждалих.

4 червня терор ще більше посилився. Як стало відомо, окупанти атакували з БпЛА карету швидкої допомоги на території лікарні. Поранення отримали двоє медпрацівників – 64-річна фахівчиня та водій 65 років. Вони отримали мінно-вибухові травми й контузії, їм надали необхідну допомогу. Службове авто також пошкоджено – вибито лобове та заднє скло, уламками пробито двері.

Крім того, медична допомога знадобилася лікарю, який постраждав уночі після російської дронової атаки на медзаклад. 59-річний чоловік отримав мінно-вибухову травму та отруєння продуктами горіння під час пожежі. Він лікуватиметься амбулаторно.

ОНОВЛЕНО о 17:05

Надвечір стало відомо про ще одну постраждалу медпрацівницю внаслідок скиду ворогом вибухівки з дрона на карету швидкої у Дніпровському районі близько опівдні. До лікарні звернулася 45-річна жінка, в якої діагностували контузію, мінно-вибухову та закриту черепно-мозкову травми. У момент атаки ворожого безпілотника вона була в кабінеті.

За інформацією пресслужб ХОВА та ХМВА
Ілюстративне фото із соцмереж

Пов'язані записи

Проводила голосування під час псевдореферендуму в селі Станіслав: реальний вирок жительці Херсонщини

Суд оголосив вирок жінці, яка під час незаконного референдуму у 2022 році обходила будинки зі скринькою для голосування в селі Станіслав. Доведено, що у вересні 2022 року, під час тимчасової…

Подробиці
Окупанти з дрона вбили енергетика в Херсоні

Під час проведення ремонтних робіт у Херсоні загинув працівник енергетичної компанії – ворог скинув на чоловіка вибухівку з дрона. За інформацією пресслужби обласної прокуратури, це сталося 10 червня близько 13:40…

Подробиці