На Херсонщині оголошено вирок черговому колаборанту. За співпрацю з ворогом судили окупаційного очільника «територіального управління Михайлівської сільради».
Про це повідомляє Поліція Херсонської області.
Влітку 2022 року 33-річний житель окупованого Скадовського району добровільно пішов на співпрацю з ворогом та погодився обійняти окупаційну посаду.
Засуджений агітував місцевих жителів отримувати паспорти рф, переоформлювати бізнес та земельні ділянки відповідно до законодавства країни-агресора. Також він закликав людей працевлаштовуватися до установ і закладів, які працюють за російськими стандартами, та брати участь у незаконному референдумі й підтримати приєднання окупованої території Херсонської області до складу росії.
Крім цього, зловмисник організовував розміщення атрибутики російської федерації на пам’ятках, адміністративних будівлях, приміщеннях магазинів, розташованих у Михайлівці та Новомиколаївці, забезпечував Михайлівську школу підручниками рф, агітував учнів їхати до Севастополя для участі в освітній програмі «унівєрсітєтскіє смєни».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перевзувся вслід за батьком: пожиттєвий вирок сину ексчиновника з Херсонщини
Також фігурант доносив окупантам інформацію про місцевих жителів та учасників АТО, організовував та займався розселенням військових рф у будинках, з яких мешканці виїхали на підконтрольну Україні територію.
Антиукраїнські дії «голови сільради» слідчі поліції кваліфікували за статтями: «Пособництво державі-агресору» та «Колабораційна діяльність» Кримінального кодексу України.
Чоловік заочно визнаний винним і засуджений до 12 років ув’язнення із конфіскацією усього особистого майна.
Фото: Поліція Херсонщини.









