На Херсонщині продовжують реконструювати навчальні заклади. Як раніше повідомляв сайт «Гривна», наразі ремонтні роботи проводяться у Новоолексіївській школі. За декілька мільйонів гривень планують відремонтувати дах та провести термомодернізацію будівлі.
Дирекція Чкаловської загальноосвітньої школи вирішила не відставати від колег і також прийнялася до реконструкції. За даними сайту публічних закупівель «Prozorro», на реконструкцію спортивної зали планують витратити майже 293 тисячі гривень.
Переможцем тендеру, а отже і виконувачем робіт виступив ФОП Галина Мірошніченко. Відомо, що роботи повинні бути завершеними і здані на перевірку не пізніше 31 грудня поточного року.
Тэги:
Приєднуйтеся до нас: