Терор триває: на ТОТ Херсонщини винесли вирок жінці та судитимуть чоловіка

На лівобережжі Херсонщини продовжуються репресії проти мирного населення. Людей незаконно затримують, катують, змушують до співпраці або «судять» за абсурдними звинуваченнями.

Ці дії окупантів мають на меті залякати місцевих, зламати їхню волю до спротиву та утвердити контроль над регіоном шляхом терору.

Ми вже неодноразово писали про фіктивні суди над місцевими жителями. Нині з інформації окупаційної «прокуратури» стало відомо, що жертвами терористичного режиму стали ще двоє жителів ТОТ Херсонщини.

Так, 31-річного місцевого жителя Євгенія Сидорчука окупанти судитимуть за так звану «держзраду». Його звинувачують нібито у тому, що він «передавав українським спецслужбам дані про місця дислокації військової техніки та особового складу РФ».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На лівобережжі Херсонщини окупанти засудили жінку до 12 років колонії і оштрафували на 300 тисяч рублів

Також за аналогічним звинуваченням засудили і 42-річну Ольгу Гульчак. Окупанти стверджують, що жінка нібито «здійснила декілька грошових переведень на рахунок іноземного банку, котрий використовувався громадянкою України».

Окупаційний суд приговорив українку до 12 років позбавлення волі в колонії загального режиму, з обмеженням волі на 1 рік і штрафом в розмірі 100 рублів.

Фото ілюстративне з соцмереж

Пов'язані записи

У Херсонській МВА пояснили, чому після загибелі 7 людей не оголошували День жалоби

Після трагедії 3 червня на проспекті Текстильників у Херсоні, де внаслідок російської атаки загинули 7 людей, міська влада пояснила, чому в громаді не оголошували День жалоби та яка допомога надана…

Подробиці
Наклейки на вікнах, автопробіги, паспорти для дітей: що влаштували на окупованій Херсонщині на День Росії

На ТОТ Херсонщини 12 червня окупанти відзначали День Росії. Судячи з повідомлень окупаційної адміністрації, «святкування» складалося з традиційного набору пропагандистських заходів: російські прапори у вікнах, автопробіги, концерти, вручення паспортів дітям…

Подробиці