Новокаховчанин нашел на пустыре снаряд

Сегодня, 23 декабря, в Новой Каховке на пустыре в районе Центральной Основы нашли 152-мм артиллерийский снаряд времен ВОВ.

Об этом «НК Онлайн» сообщил начальник управления по вопросам ЧС и ГЗН Александр Бараниченко.

Местный житель, возвращаясь домой по тропе через пустырь, увидел часть металлического предмета, похожего на снаряд, который торчали из песчаного грунта. Он вызвал полицию.

Место обнаружения взяла под охрану полиция, 24 декабря ждут пиротехников.

Пов'язані записи

«Повернення пам’яті Херсона»: у Міністерстві закордонних справ презентували виставку викрадених експонатів

Виставка має назву «Повернення пам’яті Херсона. Викрадене мистецтво, збережене в музейних артпринтах», її мета – нагадати про музейні експонати, які російські окупанти викрали з херсонського музею. Глядачами стали представники іноземного…

Подробиці
Наслідки авіаударів по Херсонській громаді: понівечені КАБами оселі (фото)

Близько 5:00 13 червня російські окупанти атакували Херсонську громаду керованими авіабомбами. ХОВА та ХМВА оприлюднили фото пошкоджених будинків місцевих жителів. Внаслідок ворожого удару пошкоджено житлові будинки та господарські споруди в…

Подробиці