Не на ту напав: в Одесі зловмисник спробував пограбувати жительку Херсонщини

В Одесі поліцейські оперативно затримали крадія, який біля банкомата вирвав гроші з рук жінки. Правоохоронці вилучили в нього кошти потерпілої та повідомили йому про підозру. За скоєне чоловіку загрожує увʼязнення.

Правоохоронці встановили: блукаючи вдень на залізничному вокзалі у пошуках легкої наживи, зловмисник помітив біля одного з банкоматів жінку, яка знімала готівку. Чоловік почав випрошувати у неї гроші, але почув відмову. Тож він дочекався, коли жінка отримає кошти, швидко вирвав їх у неї з рук та кинувся тікати. 

Потерпіла, яка виявилася жителькою Херсонської області, наздогнала зловмисника та спробувала забрати а нього свої 5 тисяч гривень. Проте він відштовхнув жінку і все ж таки втік. Тоді херсонка вчинила ґвалт – її крики про допомогу почули поліцейські, які забезпечували правопорядок на залізничному вокзалі. Тож вони швидко наздогнали чоловіка й затримали його. 

«Співробітники відділу поліції № 2 Одеського районного управління поліції № 1 вилучили у зловмисника незаконно отримані гроші, які згодом повернули власниці. Під процесуальним керівництвом Приморської окружної прокуратури міста Одеси слідчі повідомили фігуранту про підозру у відкритому викраденні чужого майна, тобто грабежі, вчиненому в умовах воєнного стану. Цей злочин кваліфікується за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України та карається позбавленням волі строком від 7 до 10 років. Нині поліцейські клопочуть про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Слідчі дії тривають», – повідомила слідча територіального підрозділу поліції Марина Єрмоленко.

Пов'язані записи

7 людей постраждали через російські обстріли Херсонщини – прокуратура

На Херсонщині триває документування наслідків чергових російських атак. Станом на вечір 6 червня відомо про сімох поранених мирних жителів у Херсоні, Комишанах та Білозерці. Про це повідомили у Херсонській обласній…

Подробиці
До Дня журналіста державні нагороди отримали медійниці, які розповідають світу про Херсонщину

Президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами двох журналісток, чия професійна діяльність тісно пов’язана з Херсонщиною. Орденом «За заслуги» III ступеня нагороджено американську воєнну кореспондентку Заріну Забріскі та директорку-редакторку газети…

Подробиці