Сьогодні українці відзначають День Прапора. Так, день у Херсоні розпочався з урочистих заходів. На площі біля обласної бібліотеки ім. Гончара підняли прапор, пролунав гімн, а також виступили народні колективи. Також відбувся патріотичний автопробіг. Усі автолюбителі прикрасили свій транспорт прапорами, українською символікою та проїхали містом.
На цьому святкування не закінчилося. Прямо зараз херсонці зібралися на площі Свободи, що біля Херсонської обласної державної адміністрації, аби встановити новий рекорд України. Містяни об’єднуються і складають найдовший прапор України. Особливість цього рекорду полягає у тому, що учасники акції мають скласти прапори з автографами українських бійців.
Тэги:
Приєднуйтеся до нас: