Національний кешбек: українців закликали використати кошти до 30 червня

Національний кешбек за покупки, здійснені у квітні, українці зможуть використати до 30 червня включно. Після цієї дати невикористані кошти повернуться до державного бюджету.

Про це повідомляє ХОВА з посиланням на Міністерство цифрової трансформації України. У відомстві зазначили, що кешбек за квітневі покупки нарахують наприкінці травня. Водночас програма «Національний кешбек» переходить на новий етап роботи.

Починаючи з травня, виплати надходитимуть після 20 числа кожного місяця. Максимальна сума кешбеку залишиться незмінною – до 3 тисяч гривень на місяць.

Отримані кошти можна витратити на оплату комунальних послуг, ліки, книги, поштові послуги, товари українського виробництва, благодійність або підтримку ЗСУ.

Долучитися до програми можна через банк-партнер та застосунок «Дія».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Майже 2 млн грн річної зарплати та 500 грн кешбеку: що задекларував заступник Херсонської МВА Єфанов

Фото: Херсонська обласна військова адміністрація

Пов'язані записи

У селі на Миколаївщині фермери роками торгували біля дороги: тепер для них збудували ринок

У Раковому на Миколаївщині відкрили новий ринок вартістю понад 4 мільйони гривень. Його створили після звернень місцевих жителів, які не мали облаштованого місця для продажу овочів, фруктів та іншої продукції…

Подробиці
Удар по АЗС та атаки на будинки: поліція розкрила деталі обстрілів Херсонщини (ФОТО)

Удар по АЗС у Посад-Покровському, атаки на житлові квартали Херсона та загибель мирних жителів у Дудчанах – поліція оприлюднила подробиці російських обстрілів Херсонщини за минулу добу. Однією з найтрагічніших подій…

Подробиці