На соціальний захист херсонців витратять близько 50 млн грн

Автор: Аркадій Ліснічук 21 Февр. 2019 10:25

Низький рівень економічного становища херсонських родин, високий рівень смертності та соціальна незахищеність населення – це все невтішні реалії мешканців Херсонської області. З метою вирішення цих проблем Херсонською обласною державною адміністрацією була розроблена програма «соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми». ЇЇ планують реалізовувати протягом 2019 – 2023 років. Загалом для повної реалізації даної програми необхідно 50,6 млн грн  - кошти, які будуть спільно виділятися з обласного, місцевих та державного бюджетів. У цьому ж році на неї планують витратити близько 10 млн грн.

Головна мета програми – це поліпшення побутових умов людей похилого віку та осіб з інвалідністю. Також завдяки реалізації програми планується зменшити показник торгівлі людьми на регіональному рівні.

У програмній документації зазначено, що в її рамках будуть проводитися культурно-масові заходи, які покликані донести показати реальні проблеми цих людей до суспільства. Також більша частина фінансування піде на виплати матеріальних допомог.

Не обійде ця програма стороною й потреби херсонців, які ліквідовували наслідки вибуху на Чорнобильській АЕС та тих, що пройшли бойові дії. Наприклад, херсонцям, які були безпосередніми учасниками АТО у складі добровольчих формувань буде виплачуватися щорічна матеріальна допомога у розмірі 50 тис. грн.

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги: