На соціальні гарантії херсонці спрямували 2,8 мільярда гривень

Автор: Виталий Яшков 12 Ноября 2018 19:00

За десять місяців цього року суб’єкти господарювання та населення Херсонської області спрямували до державних цільових фондів понад 2830 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. У порівнянні із відповідним періодом попереднього року темп росту відрахувань ЄСВ склав 123%, що у грошовому еквіваленті складає майже 530 млн гривень.

Лідерами щодо сплати коштів на соціальні потреби є страхувальники, які перебувають на обліку в Херсонському управлінні Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. Вони перерахували понад 1824,8 млн грн, що становить 64% від надходжень єдиного соціального внеску по області. При цьому, майже половину від загальнообласного збору складають відрахування роботодавців та мешканців м. Херсона – 1393,1 млн гривень.

Другими за активністю наповнення бюджетів Пенсійного та соціальних фондів є платники, які перебувають на обліку в Новокаховському управлінні. Їх внесок складає 492,2 млн грн або 17% від загального збору ЄСВ по області. Решта – 513,1 млн грн надійшла від страхувальників Бериславського, Великолепетиського та Генічеського управління.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів