Збір пшениці на Херсонській землі - мабуть, чи не найважливіший період року не лише для області, а й для усієї країни. Адже саме у нас цього року було зібрано понад 2 мільйони тон зерна, яке згодом паляницями та хлібом ляже на столи людей з усіх куточків України.
Саме з цієї нагоди у селі Новомиколаївка Скадовського району розпочали новий фестиваль «Пшеничне перевесло». Херсонщина - багатонаціональний, гостинний край і збір врожаїв - справа, яка об'єднує абсолютно всіх, тож і фестиваль зібрав людей довкола в єдину сильну родину. Окрім того, «Пшеничне перевесло» має на меті збереження і примноження самобутньої, автентичної, неповторної культури на селі.
Привітати зі святом та побажати процвітання Новомиколаївській громаді завітав голова обласної державної адміністрації Юрій Гусєв: «Такі села, як Новомиколаївка, є сіллю Херсонської землі! Дякую, що ви об'єднуєте різні національності в єдину родину. Бажаю нам усім натхнення, наснаги, великих перемог і миру! Нехай фестиваль живе, об'єднує різні національності та примножує традиції української та Херсонської культури».
На фестивалі лунали колоритні пісні, дітей і дорослих розважали запальними танцями, здивували показом мод.
Справжнім сюрпризом стало куштування «південної нутелли» - бекмезу зі стиглих херсонських кавунів. А ввечері усі зібралися на святкову дискотеку.
Тэги: