На Одещині знайшли дівчат, які загубилися в катакомбах

До правоохоронців Одещини звернулася мати дівчинки й зазначила, що її донька з подругою і ще чотирма хлопцями пішли до нерубайських катакомб, але вчасно не повернулися.

Як повідомляє ГУ Нацполіції Одещини, правоохоронці негайно розгорнули пошукову операцію, до якої були залучені співробітники територіального підрозділу поліції та кінологічного центру ГУНП в Одеській області зі службовими собаками, працівники ДСНС, громадського формування «Нерубайський патруль» та спелеологи.

«Насамперед поліцейські переглянули камери відеонагляду, встановлені біля катакомб, і з’ясували, що всередину зайшли троє дівчат та один хлопець. Згодом батьки інших трьох дітей також звернулися у поліцію із заявами про зникнення доньок та сина», – йдеться у повідомленні Нацполіції.

Розшукувалися 11-річна Кіра Гащук, 14-річна Маргарита Озерова, 15-річна Інна Котик та 12-річний Ростислав Унгуряну.

На щастя дітей було оперативно знайдено. Правоохоронці зазначили, що протиправних дій щодо них не склювалось.

Раніше «Гривна» повідомила, що миколаївські поліцейські розшукали в Одесі 13-річну дівчинку, яка пішла з дому.

Пов'язані записи

Удар по АЗС та атаки на будинки: поліція розкрила деталі обстрілів Херсонщини (ФОТО)

Удар по АЗС у Посад-Покровському, атаки на житлові квартали Херсона та загибель мирних жителів у Дудчанах – поліція оприлюднила подробиці російських обстрілів Херсонщини за минулу добу. Однією з найтрагічніших подій…

Подробиці
У Києві Mercedes влетів у підземний перехід: за кермом був житель Херсонщини

Смертельна ДТП у Києві, в якій загинули 4людей, попередньо влаштував 49-річний житель Херсонщини. Автомобіль Mercedes-Benz на великій швидкості в’їхав у підземний пішохідний перехід, де в той момент перебували люди. Про…

Подробиці