В Одеській області знешкоджують 147 тонн небезпечних відходів. Вони знаходились в регіоні з 1979 року. Тоді поблизу узбережжя затонуло судно з дустом на борту. Роботи мають бути завершені до кінця наступного тижня.
Про це в повідомив начальник Одеської ОВА Олег Кіпер.
Зазначається, що з початку цього тижня фахівці розбирають звалище, додатково вакуумують відходи. Після завершення робіт спеціалізоване підприємство знищить дуст методом спалювання.
“Коли ліквідатори розкрили могильник – виявили, що мішки з небезпечною речовиною вже були на межі розгерметизації. Добре, що взялися знешкоджувати вчасно!” – підкреслив Кіпер.
Раніше «Гривна» повідомляла, що Одеса й Миколаїв – у п’ятірці українських міст із найбруднішим повітрям.
Усі фото: Одеська ОВА









