На Одещині чоловік ретельно готувався до холодів – спиляв у лісі 9 дерев

За незаконну вирубку дерев у лісі жителю Подільського району Одещини загрожує чималий штраф або позбавлення волі – вирок винесе суд.

Поліцейські викрили чоловіка у лісовому масиві під час спилювання акацій.

Як повідомляє ГУ Нацполіції Одеської області, житель Балтської міської територіальної громади за допомогою бензопили спиляв дев’ять дерев та, розпилявши їх на колоди, завантажив у причеп мотоцикла з наміром вивезти для власних потреб.

«Чоловік діяв всупереч встановленому порядку заготівлі деревини, яка дозволяється лише за наявності спеціального дозволу на використання лісових ресурсів (ордера чи лісорубного квитка). За попередніми підрахунками, завдана державі майнова шкода складає близько 40 тисяч гривень», – йдеться у повідомленні поліції.

У правопорушника вилучили знаряддя злочину та деревину. Слідчі повідомили йому про підозру у незаконній порубці дерев у лісах, що заподіяло істотну шкоду. Цей злочин карається штрафом від 17 до 25,5 тисяч гривень або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням чи позбавленням волі на строк до трьох років.

Раніше «Гривна» повідомляла, що до чотирьох років позбавлення волі загрожує двом жителям Одещини, які пропонували поліцейським «відкупні».

Пов'язані записи

«Повернення пам’яті Херсона»: у Міністерстві закордонних справ презентували виставку викрадених експонатів

Виставка має назву «Повернення пам’яті Херсона. Викрадене мистецтво, збережене в музейних артпринтах», її мета – нагадати про музейні експонати, які російські окупанти викрали з херсонського музею. Глядачами стали представники іноземного…

Подробиці
Наслідки авіаударів по Херсонській громаді: понівечені КАБами оселі (фото)

Близько 5:00 13 червня російські окупанти атакували Херсонську громаду керованими авіабомбами. ХОВА та ХМВА оприлюднили фото пошкоджених будинків місцевих жителів. Внаслідок ворожого удару пошкоджено житлові будинки та господарські споруди в…

Подробиці