На Миколаївщині вирує негода – падають дерева, утворюється ожеледиця

Як і прогнозувалось на території Миколаївщини спостерігається погіршення погодних умов. Очікується ще більш значне посилення вітру, зниження температурних показників, подекуди на дорогах вже утворилась ожеледиця. Із-за негоди вже фіксуються повалені дерева та ДТП.

Про це повідомляє ГУ ДСНС Миколаївщини.

«У Вознесенському та Первомайському районах через поривчастий вітер на проїжджі частини попадали дерева. У м. Новий Буг Баштанського району через слизьку дорогу автомобіль злетів у кювет», – йдеться у повідомленні рятувальників.

Зазначається, що для надання допомоги у ліквідації наслідків негоди, а саме у розпилюванні та прибиранні дерев із доріг та відбуксирування автомобіля, протягом доби 7 та в ніч на 8 січня залучались підрозділи Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.

За прогнозами синоптиків 7 січня погіршення погодних умов посилюватиметься: температурні позначки продовжуватимуть знижуватись, очікуються опади у вигляді снігу. Тож рятувальники просять, по можливості, не планувати дальніх подорожей та слідкувати за повідомленнями органів влади та екстрених служб.

Читайте також: Із-за негоди, що насувається, будьте готові до перекриття автошляхів на Миколаївщині та Одещині 

Пов'язані записи

У Миколаєві затримано двох підозрюваних в підпалі автівки військовослужбовця

Вночі 20 червня в одному з мікрорайонів Миколаєва було облито легкозаймистою рідиною та підпалено автомобіль Opel Astra, який належить військовослужбовцю. У злочині підозрюють двох чоловіків, про це повідомили на сторінці…

Подробиці
У ГУР показали, як нищать ворожу логістику на сухопутному коридорі до Криму

Головне управління розвідки України продовжує завдавати ударів по логістиці окупантів на півдні. Цього разу під удар потрапили російські вантажівки, які рухалися маршрутом так званого сухопутного коридору до тимчасово окупованого Криму.…

Подробиці