На Миколаївщині ексдиректорка відділення “Укрпошти” заволоділа 350 тисячами гривень з каси

Миколаївські правоохоронці повідомили про підозру ексдиректорці відділення “Укрпошти” в Миколаївському районі. Про це заявив в пресслужбі обласної прокуратури Миколаєва. 

Колишній очільниці відділення інкримінують заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану.

За даними слідства, підозрювана, зловживаючи службовим становищем, вилучила з каси поштового відділення майже 350 тис грн, якими у подальшому розпорядилась на власний розсуд.  

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Як раніше повідомляла “Гривна”, правоохоронці скерували до суду обвинувальний акт стосовно 56-річної мешканки Миколаєва, якій інкримінують несанкціоноване поширення інформації про розташування Збройних сил України. Жінка передавала дані про дислокацію ЗСУ в Херсонській та Миколаївських областях родичу на тимчасово окупованій території. 

 

Пов'язані записи

Спортсмени з Херсонщини стали призерами всеукраїнського турніру з вільної боротьби

Вихованці Херсонської обласної дитячо-юнацької спортивної школи з вільної боротьби вибороли дві срібні нагороди на всеукраїнському турнірі «Кубок Дніпра», який відбувся у Дніпрі. Про це повідомила Херсонська ОВА.У змаганнях взяли участь…

Подробиці
У Херсоні затримали охоронця російської катівні, а на Запоріжжі – співробітницю окупаційної поліції

СБУ та Нацполіція затримали двох поплічників російських окупантів, які під час окупації Херсонщини та Запорізької області допомагали ворогу переслідувати мирних жителів. Про це повідомила Служба безпеки України. У Херсоні правоохоронці…

Подробиці