У січні–серпні 2019 року до місцевих бюджетів надійшло 489,7 млн грн податку на майно. Приріст надходжень у порівнянні з відповідним періодом минулого року становить 69,8 млн гривень.
Найбільше коштів до кошику майнових податків внесли землевласники та землекористувачі, які перерахували 437,6 млн грн плати за землю. А це становить 89,4% від усіх надходжень податку на майно по області.
Друге місце серед складових зазначеного податку належить податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, якого з початку року надійшло 48,9 млн грн, що складає 10 відсотків.
Надходження транспортного податку є найменшими серед трійки майнових податків і складає лише трохи більше 0,6%. або 3,1 млн гривень.
Тэги:
Приєднуйтеся до нас: