Херсонська обласна державна адміністрація шукає людину, яка зможе очолити кінокомісію. Головне завдання даної комісії – залучення до роботи саме на території Херсонщини іноземних та українських компаній, що займаються виготовленням кіно. Про це повідомляється на офіційній сторінці Херсонської ОДА.
«Нам потрібен фахівець кіноіндустрії для створення кінокомісії, яка займатиметься допомогою кінопродакшину в проведенні зйомок в нашій області, полегшуватиме отримання необхідних дозволів, сприятиме співпраці з комунальними службами», - зазначають у Херсонській ОДА.
Всі хто бажають спробувати очолити кінокомісію при Херсонській облдержадміністрації мають надіслати своє резюме.
Тэги:
Приєднуйтеся до нас: