На Херсонщині зафіксовано 24 випадки загорань сухої трави

Автор: Иван Подлесный 07 Мар. 2019 17:06

З початку березня в екосистемах Херсонської області вже зафіксовано 24 випадки загорань сухої трави. Про це повідомляє обласне управління ДСНС. Такі пожежі можуть спричинити до травмувань людей, знищення майна та масштабної шкоди довкіллю.

Із настанням періоду весняних господарських робіт ця проблема вкотре нагадує про себе. Тому рятувальники Херсонщини звертаються до населення області дотримуватися елементарних вимог безпеки під час перебування на природі, дачній ділянці, приватному житловому секторі. Заборонено розпалювання багать для спалювання сухого листя, сміття на територіях, прилеглих до житлових будинків, дач, садових ділянок, на відстані, менше 15 м від будівель. Забороняється також розводити багаття у вітряну погоду.

Статті 16 і 22 Закону України “Про охорону атмосферного повітря” забороняють самовільне спалювання листя.Відповідальність за порушення цієї норми передбачена статтею 771 адміністративного кодексу України. У випадках виникнення пожежі – негайно повідомте про загоряння за телефоном 101.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів