На Херсонщині за добу ювенальні поліцейські розшукали 5 дітей і повернули їх батькам

Автор: Виталий Яшков 24 Октября 2018 19:04

У місті Берислав з дому на велосипеді втекла 13-річна дівчина. Взяла гроші, речі, телефон залишила, а молодшому брату сказала, що хоче пожити на природі. Зі слів матері, напередодні вони з донькою посварилися. Ювенальні поліцейські одразу перевірили коло знайомих дівчини і сьогодні вранці знайшли її в будинку друга. З неповнолітньою все добре, жертвою злочину вона не стала. Дівчинку повернуть матері. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції області.

Вчора жителька Корабельного району о 16:00 повідомила поліцейським, що дві години тому її 10-річна донька та 6-річний син мали приїхати до неї на роботу, але так і не з’явилися. Працівники поліції встановили місцезнаходження дітей упродовж 10 хвилин. З’ясувалося, що брат з сестрою того дня були у бабусі і до матері їхати не збиралися. Зі слів жінки, вона запанікувала, тому не здогадалася спочатку подзвонити бабусі і дізнатися, чи поїхали від неї онуки.

Також упродовж кількох хвилин ювенальні поліцейські розшукали 4-річного хлопчика з Чорнобаївки. Мати повідомила про його зникнення приблизно о 21:40. Зі слів жінки, син гуляв у дворі і не повернувся додому. Її самостійні пошуки на вулиці не увінчалися успіхом. Працівники поліції опитали сусідів і родичів жінки, хлопчика знайшли у його хрещеної, до якої він пішов в гості. Дитину повернули матері.

Вчора у Дніпровському районі міста Херсона зникла 14-річна дівчина, яка раніше неодноразово тікала з дому. Про зникнення доньки повідомила її мати. Ювенальні поліцейські під час відпрацювання району виявили дівчину в одному з дворів, вона сиділа на лавці з друзями. Неповнолітню повернули додому.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів