На Херсонщині придбали перший низькополий автобус для школярів

Автор: Дарья Мельник 21 Янв. 2019 12:15

Днями Кочубеївська об’єднана територіальна громада придбала перший в області автобус з низькою підлогою. Про витрачені кошти та призначення транспорту розповіла журналісту «Гривна» начальник відділу освіти Тетяна Кисла.

«Новий автобус було придбано виключно для шкільних потреб, а саме перевіз дітей. Загалом було витрачено близько 2 млн гривень з місцевого бюджету та інфраструктурної субвенції. Це не мала сума, але він дозволить безперешкодно добиратися до навчального закладу дітям з особливими потребами», - прокоментувала Тетяна Кисла.

Відомо, що транспорт курсуватиме такими селам, як Наталине, Орлово та Петрівське. Наразі транспорт проходить обов'язкову реєстрацію та вже зовсім скоро буде готовий для роботи. Також планується придбання ще одного автобусу з низькою підлогою, який обслуговуватиме мешканців громади.

Як раніше повідомляв сайт «Гривна», за минулий рік навчальні заклади Херсонщини отримали 17 шкільних автобусів. Загалом на закупівлю витрачено понад 20 млн гривень з бюджетів ОТГ, районних і міських.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів