На Херсонщині дохід більше мільйона гривень задекларували десять осіб

Автор: Иван Подлесный 18 Февр. 2019 07:46

Загальна сума задекларованого доходу громадянами складає 141,2 млн гривень. Про це повідомили у обласному управлінні ДФС. Загальна сума податкових зобов’язань із податку на доходи фізичних осіб, яку самостійно визначили громадяни в податкових деклараціях, складає 3,4 млн гривень. Це на 1,7 млн грн або вдвічі більше, ніж торік (у 2017 році - 1,7 млн грн). Також задекларовано 0,4 млн грн військового збору. Це також на 0,1 млн грн більше, ніж у 2017 році.

Протягом січня - лютого 2019 року доходи, що перевищують один мільйон гривень, відобразили у своїх деклараціях за 2018 рік 10 громадян Херсонщини. Декларанти - мільйонери вказали доходи у сумі 106,3 млн гривень. За минулорічною інформацією, у січні 2018 року на Херсонщині не було жодного декларанта - мільйонера.

Переважно більшість декларантів-мільйонерів задекларували доходи як «Інші доходи», один громадянин вказав дохід у вигляді заробітної плати, один - дохід від надання майна в оренду, один - дохід, отриманий фізичною особою, яка провадить незалежну професійну діяльність.

Більшість громадян, які задекларували понад 1 млн грн, обліковуються у м. Херсоні - 9 осіб. Також, 1 мільйонер прозвітував у Новокаховському районі.

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів