Сьогодні на селекторній нараді радник голови облдержадміністрації з питань діджиталізації Андрій Богданович презентував програму цифрової трансформації області. Про це повідомляє сайт Херсонської ОДА.
Він зазначив, що перед Херсонською облдержадміністрацією поставлено 4 завдання з діджиталізації регіону. Зокрема, до кінця 2019-2020 років будуть запущені веб-портал електронних послуг «Дія» та е-послуги нового покоління: реєстрація ФОП, реєстрація ТОВ, будівництво, допомога при народженні дитини.
До кінця 2021 року на всіх автошляхах та у населених пунктах буде покриття з високошвидкісним Інтернетом з швидкістю — не менше 30 Мбіт/с.
Упродовж 2020 – 2023 років будуть створені онлайн-платформи дистанційного навчання цифровим навичкам та офлайн-хабів. Понад 135 тис. жителів Херсонщини будуть охоплені програмою розвитку цифрових навичок.
До кінця 2020 року 90% паперових бізнес-процесів Херсонської обласної державної адміністрації будуть переведені в електронну форму, а районів Херсонської області — до кінця 2022 року.
Тэги: