Ситуація з кількістю загиблих на воді залишається жахливою й на Херсонщині, й по Україні в цілому. Щотижня до сумної статистики вписують нові випадки.
Так, за інформацією заступника головного лікаря з оперативної роботи Херсонського облцентру екстреної медичної допомоги Інесси Чамлай, із 30 липня по 5 серпня медики швидкої допомоги чотири рази виїжджали на узбережя.
31 липня о 16:00 стало відомо, що в селищі Лазурне Скадовського району трохи не втопився в морі 64-річний чоловік. У стані після утоплення його госпіталізували.
Наступного дня медикам швидкої довелося констатувати смерть 63-річного відпочивальника. Він потонув у морі в селі Стрілкове Генічеського району.
2 серпня о 15:53 допомога знадобилася 40-річній відпочивальниці з Дніпра. Вона, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, трохи не загинула у воді в селі Залізний Порт Голопристанського району. Її госпіталізували.
А 2 серпня ввечері в селі Виноградове Олешківського району травмувався 32-річний чоловік, який був у стані алкогольного сп’яніння. Він стрибнув у канал із висоти 5 метрів. Попередній діагноз: «Кататравма. Відкрита черепно-мозкова травма. Струс головного мозку. Перелом кісток носа».
До речі, за даними ДСНС, від початку 2018 року станом на 7 серпня в Україні на воді загинули 808 людей, що на 123 людини більше, ніж за аналогічний період минулого року. Серед загиблих цього року є 84 дитини, тоді як за аналогічний період минулого року на українських водоймах загинули 70 дітей.
Тільки за одну добу, 6 серпня, в Україні потонула 21 людина, серед них – п’ятеро дітей.
Змії та павуки –теж халепа
Ще одна літня напасть – отруйні павуки та змії. Медики швидкої за останні сім днів чотири рази поспішали до пацієнтів, які постраждали від укусів цієї живності.
31 липня в полі біля села Козацьке Бериславського району змія вкусила за ногу 23-річного сільчанина.
3-го серпня був виклик в село Залізний Порт Голопристанського району. Там змія на приватному подвір’ї вкусила за ногу 68-річного чоловіка.
5 серпня швидка поспішала в селище Лазурне Скадовського району. Там на базі відпочинку «Гранат» на алеї, попередньо, змія вкусила за палець на нозі 9-річну дівчинку. Відпочивальницю з Тернополя госпіталізували. Того ж дня в Скадовську вдома невідомий павук укусив за палець 35-річного чоловіка.
Відпочивати буває небезпечно
2 серпня десь о 12:15 швидка допомога поспішала в село Генічеська Гірка. Там 10-річного відпочивальника зі Львівської області вдарило струмом під час купання у ванній кімнаті. Дитину госпіталізували.
3-го серпня в селі Залізний Порт на морі травмувався 25-річний курортник. Він упав із водного атракціону «таблетка». Попередньо йому встановили діагноз: «забій грудної клітки. Закритий перелом 11–12 ребер».
Діти все собі п‘ють
31 липня в селищі Велика Олександрівка на вулиці знайшли п’яного 12-річного хлопця. Швидка відправила його до лікарні.
Вночі з 3-го на 4 серпня в Херсоні на вулиці Вишнева (Блюхера) побилися підлітки. Меддопомога знадобилася 16-річній дівчині, яка була в стані алкогольного сп’яніння. В неї –
черепно-мозкова травма, струс головного мозку, рвана рана віка. Госпіталізували й п’яного 17-річного хлопця з різаною раною кисті.
Вночі 5 серпня в селі Чкалове Великоолександрівського району 15-річна дівчина вживала спиртні напої з друзями, їй стало зле. Підлітка госпіталізували.









