На Херсонщині 47 безробітних відкрили власну справу

Автор: Иван Подлесный 05 Сентября 2019 08:50

На Херсонщині 47 безробітних відкрили власну справу. Про це повідомили у обласній службі зайнятості. 

«Роль малого та середнього бізнесу є беззаперечною в економіці країни, оскільки його розвиток впливає на створення нових робочих місць, стимулювання ділової активності населення. На Херсонщині, за сприяння обласної служби зайнятості, з початку року 47 осіб започаткували власну справу. Їх приклад доводить, що в житті можливо все, варто лише робити певні кроки, а працівники служби занятості завжди готові надати фахову підтримку», - вважає директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов.

З початку 2019 року з коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на одноразову допомогу для започаткування власної справи скеровано більше 1,5 млн грн. Середній розмір такої допомоги становив 32,5 тис. грн, а найбільший 79,6 тис. грн.
Варто зазначити, що безробітні, які зацікавились можливістю організації підприємницької діяльності отримують не лише фінансову, а й кваліфіковану підтримку під час цільових тематичних семінарів з основ підприємництва та професійного навчання з основ підприємницької діяльності. 

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів