Працівники ГУ Держспоживслужби у Херсонській області продовжують проводити рейди з протидії стихійної торгівлі. Цього разу вони відвідали морський курорт Залізний Порт, що на Голопристанщині.
Відомо, що підставою для візиту послугували випадки харчових отруєнь через вживання креветок. У ході проведених заходів встановлені 4 громадян, які займалися незаконною торгівлею.
За результатами рейду складено 4 протоколи за ст. 152 КУпАП, які передано на розгляд до суду. З порушниками проведено роз’яснювальну роботу. Заходи контролю в цьому напрямку тривають.
Тэги:
Приєднуйтеся до нас: