Автор: Дарья Мельник 23 Июля 2019 17:09

На допомогу херсонським дітям-сиротам виділили 24 мільйони гривень

Сьогодні в Херсонській обласній державній адміністрації відбулася комісія щодо визначення напрямів та об'єктів, на які спрямовуються кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектнібудівельно-ремонті роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

У відеорежимі з керівниками райдержадміністрацій, об'єднаних територіальних громад, органів місцевого самоврядування обговорили постанову Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року №616 з внесеними до неї частковими змінами.

Прийнята постанова врегульовує порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

За інформацією директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Наталії Вітренко, у 2019 році на зазначені витрати для Херсонської області передбачено 24 мільйонів гривень з державної субвенції.

Саме тому заступник голови ХОДА Вадим Чабан наголосив, що у всіх районах потрібно створити робочі комісії, які проведуть моніторинг щодо потреби у виділенні коштів на придбання житла чи забезпеченні грошовими компенсаціями дітей-сиріт та осіб, позбавлених батьківського піклування віком від 18 до 23 років.

День 173. 15 серпня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Падіння Стремоусова: у херсонського зрадника - великі проблеми, він відчайдушно намагається втриматися в окупаційній владі