Молодята Херсонщини долучаться до акції "Кохання поза часом"

Автор: Дарья Мельник 07 Февр. 2019 12:44

За тиждень українці відзначатимуть найромантичніше свято - День Святого Валентина. Щороку саме до дня закоханих у Херсоні проводяться безліч заходів та акцій, однією з яких є «Кохання поза часом». Окрім того, що у цей день закохані можуть освідчитися у своїх почуттях, вони їх офіційно засвідчують.

«Вже другий рік поспіль на території України діє акція, яка об'єднує серця. Мешканці Херсонщини також активно долучаються та створюють свої сім'ї у святий день. Попри те, що до урочистої події ще цілий тиждень, до центрів реєстрації шлюбів Херсонщини вже надійшло 36 заяв, з них 17 до Херсонського міського відділу ДРАЦС»,- зазначив керівник Управління юстиції у Херсонській області Костянтин Хутковський.

Відомо, що торік у день акції в Херсоні було подано 22 заяви й укладено 16 шлюбів. Останній шлюб був зареєстрований о 23:45. І ще 42 шлюби зареєстрували в інших районах області.

Так, працівники Херсонського органу реєстрації актів цивільного стану з 8.00 до 24.00 чекають наречених - для укладення шлюбу, закоханих – для подання заяви про шлюб, а подружжя зі стажем - для оновлення обітниць.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів