Молоді Херсона пропонують взяти пільговий кредит на житло

Автор: Виталий Яшков 06 Февр. 2019 12:25

Херсонському регіональному управлінню Держмолодьжитла відповідно до розподілу коштів на 2019 рік на надання довгострокових пільгових кредитів на будівництво та придбання житла виділено 3,4 млн грн.

Тому з січня 2019 року всі бажаючі взяти участь у програмі житлового кредитування за рахунок коштів статутного капіталу Держмолодьжитла можуть подати відповідні заяви онлайн або особисто, звернувшись до Херсонського регіонального управління Держмолодьжитла.

Для цього необхідно перевірити, чи маєте ви право на отримання кредиту, та зареєструватися через сайт Херсонського регіонального управління Держмолодьжитла.

Право на отримання кредиту для придбання житла зі статутного капіталу Держмолодьжитла мають молоді сім’ї та одинокі молоді громадяни:
- віком до 35 років включно (кожного з членів молодої сім’ї – чоловіка і дружини);
- які перебувають на обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов, або у яких відсутнє у власності житло, або які мають у власності житлову площу не більшу за 13,65 м2 (без урахування житла, що знаходиться на тимчасово окупованій території);
- залишок середньомісячного доходу сім’ї (громадянина) за умови сплати щомісячного платежу за кредитом не менший за 3-кратний прожитковий мінімум на кожного працюючого члена сім’ї.

Подати документи можна на сайті відомства за посиланням https://khn.molod-kredit.gov.ua/, або на на електронну адресу регіонального управління а khn.21@molod-kredit.gov.ua.

Попередньо треба завантажити бланки анкети і заяви із сайту, заповнити їх і створити електронні копії та подати документи до Херсонського регіонального управління Держмолодьжитла.

На сайті відповідні бланки розміщені на сторінці «Подати заяву-анкету» розділу «Кредит з статутного капіталу» в меню «Житлові програми».

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів