Модульні будинки для ВПО в Одесі: який вигляд мають, хто отримає та коли заселятися (фото, відео)

В Одесі триває встановлення модульних будинків для переселенців. Загалом планують встановити до 60 таких споруд, а перші родини ВПО зможуть заселитися сюди на початку нового року.

Міська влада Одеси запланувала створити два модульні містечка для внутрішньо переміщених осіб на різних локаціях. Наразі триває будівництво першого з них – 10 будинків уже встановили, повідомляє пресслужба міськради. Поруч знаходиться парк Савицького, заклади освіти та зручна транспортна розв’язка. Попереду – інженерні та документальні роботи. 

«Якщо все піде за планом, то, сподіваюся, уже на початку наступного року ми зможемо заселяти сюди родини переселенців», – сказав мер Одеси Геннадій Труханов. 

Загалом кожне містечко складатиметься з 25-30 будинків, обладнаних комплектами меблів і всім необхідним для проживання. Загальна площа кожного будинку – 39 кв. м. За словами міського голови, містечка будують для переселенців, які працюють в комунальній сфері Одеси. Це може стати додатковим фактором, що мотивує влаштовуватися на роботу на комунальні підприємства Одеси.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новини для ВПО: зміни в призначенні виплат та стимулювання до пошуку роботи

Труханов додав, що наразі є домовленість про надання Одесі 40 модульних будинків. Для їхнього розташування розглядаються й інші локації. 

Як повідомляла «Гривна», погіршення погодних умов останніми днями в Одесі стало причиною смерті 7 безхатченків. При цьому в місті кількість безпритульних збільшилася, зокрема, і за рахунок ВПО.

Фото та відео: пресслужба Одеської міськради

Пов'язані записи

Спортсмени з Херсонщини стали призерами всеукраїнського турніру з вільної боротьби

Вихованці Херсонської обласної дитячо-юнацької спортивної школи з вільної боротьби вибороли дві срібні нагороди на всеукраїнському турнірі «Кубок Дніпра», який відбувся у Дніпрі. Про це повідомила Херсонська ОВА.У змаганнях взяли участь…

Подробиці
У Херсоні затримали охоронця російської катівні, а на Запоріжжі – співробітницю окупаційної поліції

СБУ та Нацполіція затримали двох поплічників російських окупантів, які під час окупації Херсонщини та Запорізької області допомагали ворогу переслідувати мирних жителів. Про це повідомила Служба безпеки України. У Херсоні правоохоронці…

Подробиці