Благоустрій – візитівка кожного міста. Саме він впливає на перше враження туристів та гостей міста. Такої думки і влада Нової Каховки, а отже щомісяця намагаються внести зміни, які покращають стан не тільки місць загального користування, а і всього міста. Чергові зміни розглядатимуться на плановій сесії.
Згідно з проектом рішення, опублікованим на сайті міськради, на реалізацію трирічної програми благоустрою планують витратити понад 194 мільйони гривень, з них понад 75 мільйонів у 2021 році.
Відомо, що більшу частину коштів отримає комунальне підприємство «НК Екосервіс», на належне утримання об'єктів дорожнього господарства та поліпшення екологічних умов. На ці два пункти витратять у поточному році майже 18 мільйонів.
Не забула міська влада і про малят, виділивши облаштування дитячих майданчиків на прибудинкових територіях з міського бюджету 295 тисяч гривень. Що стосується ремонту дорожнього покриття, то на ці роботи витратять 2,4 мільйона гривень.
Як раніше повідомляв сайт «Гривна», у Новій Каховці відреконструюють черговий фонтан та центральний міський парк.
Тэги: