Мешканці Херсонщини задекларували 304,3 млн грн

Автор: Иван Подлесный 08 Мар. 2019 18:15

За інформацією начальника управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігоря Кузьміна, за перші два місяці деклараційної кампанії 3400 жителів області подали декларацію про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році.

Сума задекларованого громадянами доходу сягає 304,3 млн грн, а самостійно нарахованих до сплати податку на доходи фізичних осіб та військового збору – 6,6 млн грн та 880,7 тис. грн відповідно.

Про отримання торік статків понад один мільйон гривень повідомили 19 жителів таврійського краю. Всього упродовж минулого року вони отримали 218,4 млн грн доходів.

Окрім виконання обов’язку щодо декларування доходів, громадяни також звітують про доходи для отримання податкової знижки. Наразі з цією метою до органів фіскальної служби вже звернулось 230 жителів Херсонщини. Вони задекларували 3 млн грн понесених витрат та 542,4 тис. грн податку на доходи фізичних осіб, який підлягає поверненню з бюджету.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів