Медичні заклади Херсонщини готові до воєнного стану

Автор: Виталий Яшков 30 Ноября 2018 07:27

29 листопада директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Короленко під час брифінгу розповів про готовність медичних закладів Херсонщини в умовах воєнного стану. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА. 

За його словами, заклади охорони здоров’я наразі здійснюють ряд медичних та організаційних заходів, які зазвичай проводяться в умовах надзвичайного стану та медичної мобілізації.

Віктор Короленко зазначив, що Департаментом охорони здоров’я ОДА підготовлений і виданий наказ щодо діяльності закладів охорони здоров’я та їх можливості працювати в умовах сухопутної інтервенції для надання допомоги постраждалим із політравмами, вогнепальними пораненнями, опіками, контузіями тощо під час ведення бойових дій.

«Наразі медичні заклади області працюють у звичайному режимі так, як вони працювали до прийняття закону про воєнний стан на окремих територіях України. При цьому здійснюється перевірка медикаментозної бази, необхідної для прийому постраждалих в умовах ведення бойових дій, визначається наявна кількість ліжкомісць, скасовано й відкликано з відпусток усіх керівників медико-санітарних закладів без усіляких обмежень конституційних прав і свобод з перенесенням терміну відпочинку до завершення воєнного стану», - поінформував Віктор Короленко.

Окрім того, він звернув увагу, що тимчасово заборонено в’їзд на територію медичних закладів транспорту, який не є службовим, а для переміщення лежачих хворих є автомобілі екстреної медичної допомоги. Віктор Короленко додав, що це нормальна практика в інших областях і країнах і в мирний час.

Також посилено охорону медичних закладів області Державною службою охорони, адже вони є одними із закладів, які забезпечують життєдіяльність населення регіону.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів