Стан громадського транспорту у Херсоні залишає бажати кращого. Неодноразово пасажири змушені були штовхати маршрутку, стояти на одній нозі, а інколи ще й вислуховувати ненормативну лексику від водіїв.
У соцмережі херсонець Михайло Шейко висловив думку, що деякі перевізники навіть не замислюються про ремонт діючих автобусів - не кажучи вже про те, щоб придбати нові. У результаті пасажири змушені «насолоджуватися» поїздками у «ретро-транспорті» і побоюватися при цьому за власне здоров'я.
«Сьогодні у херсонських маршрутках нас потішив поручень, який просто висів над головами пасажирів. З 5 кріплень він тримався тільки на одному хомуті. Кожен пасажир, який їхав стоячи, отримував по голові, коли водій наїжджав на великі ями», - обурився Михайло.
Нагадаємо, у Херсоні 2 жовтня відбулися громадські слухання, де обговорили тарифи на проїзд в маршрутках.