Кір у Херсоні: епідемія обійшла місто стороною

Автор: Аркадій Ліснічук 07 Февр. 2019 15:00

Нещодавно Україною розповсюджувалася інформація, що по всій території країни фіксують збільшення захворювання населення на інфекційну хворобу кір. Це досить таке небезпечна хвороба, яка при неправильному або повній відсутності лікування нерідко може призвести до летальних наслідків. Аби дізнатися, чи були зафіксовані спалахи кору у Херсоні протягом цього року журналісти сайту «Гривна» відправили інформаційні запити із відповідними запитаннями до міських лікарень Херсона.

У свою чергу лікарні повідомили, що спалахів кору по районах Херсона зафіксовано не було, а траплялися лише поодинокі випадки захворювання. За даними управління охорони здоров’я Херсонської міської ради, станом на минулий місяць у місті зафіксовано 20 випадків із підозрою захворювання на кір: 9 у дорослих та 11 у дітей.

Єдиний дієвий метод боротьби із хворобою – вакцинація, яку роблять дітям при народжені та у віці 6 років. Також пройти вакцинацію можуть й дорослі, але за власний або рахунок підприємства на якому працюють.

Стосовно вакцини, наразі у міських лікарнях вона знаходиться у достатній кількості, що дозволяє проводити планове щеплення населення, яке роблять протягом року.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів