У мережі з’явилося відео до нової пісні українського виконавця Tony Tonite «На землі та на небесах». Кліп було знято в Миколаєві та поблизу міста, а його героями стали військовослужбовці, правоохоронці, а ще – мер та губернатор.
Пісня присвячена Миколаєву та всім захисникам, які на різних напрямках фронту захищають нашу землю, повідомила пресслужба Миколаївської міськради. У ній стверджується, що після важких часів ми нарешті відсвяткуємо перемогу над ворогом.
«Ролик знімали в кількох локаціях: на фоні Миколаївської міськради посеред Соборної площі, а також на військовому полігоні», – ідеться в повідомленні.
Героями відео стали військовослужбовці та співробітники патрульної поліції Миколаївщини. Крім того, у кліпі з’явилися міський голова Олександр Сєнкевич та голова ОВА Віталій Кім.
Як повідомляла «Гривна», днями очільник Миколаївської області повідомив про посилення мобілізаційних заходів у регіоні. «Будемо ловити ухилянтів», – сказав Кім.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Єдиний з України: мер Миколаєва став членом Ради правління Глобальної угоди мерів









