Кім та Сєнкевич знялися в кліпі на пісню українського виконавця, присвячену Миколаєву (відео)

У мережі з’явилося відео до нової пісні українського виконавця Tony Tonite «На землі та на небесах». Кліп було знято в Миколаєві та поблизу міста, а його героями стали військовослужбовці, правоохоронці, а ще – мер та губернатор.

Пісня присвячена Миколаєву та всім захисникам, які на різних напрямках фронту захищають нашу землю, повідомила пресслужба Миколаївської міськради. У ній стверджується, що після важких часів ми нарешті відсвяткуємо перемогу над ворогом.

«Ролик знімали в кількох локаціях: на фоні Миколаївської міськради посеред Соборної площі, а також на військовому полігоні», – ідеться в повідомленні.

Героями відео стали військовослужбовці та співробітники патрульної поліції Миколаївщини. Крім того, у кліпі з’явилися міський голова Олександр Сєнкевич та голова ОВА Віталій Кім.

Як повідомляла «Гривна», днями очільник Миколаївської області повідомив про посилення мобілізаційних заходів у регіоні. «Будемо ловити ухилянтів», – сказав Кім.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Єдиний з України: мер Миколаєва став членом Ради правління Глобальної угоди мерів

Пов'язані записи

7 людей постраждали через російські обстріли Херсонщини – прокуратура

На Херсонщині триває документування наслідків чергових російських атак. Станом на вечір 6 червня відомо про сімох поранених мирних жителів у Херсоні, Комишанах та Білозерці. Про це повідомили у Херсонській обласній…

Подробиці
До Дня журналіста державні нагороди отримали медійниці, які розповідають світу про Херсонщину

Президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами двох журналісток, чия професійна діяльність тісно пов’язана з Херсонщиною. Орденом «За заслуги» III ступеня нагороджено американську воєнну кореспондентку Заріну Забріскі та директорку-редакторку газети…

Подробиці