Кабмін ухвалив важливе рішення стосовно вартості електроенергії для населення

27 грудня уряд ухвалив постанову, згідно з якою вартість електроенергії для населення поки що залишиться на тому ж рівні, як є сьогодні.

Кабінет міністрів ухвалив рішення продовжити дію механізму покладення спеціальних обов’язків (ПСО) на електроенергію для населення до кінця квітня наступного року.

«Як і обіцяли, для побутових споживачів ціна електрики й надалі становитиме 2,64 грн за кВт/год. Це дозволить не збільшувати навантаження на родинні бюджети під час опалювального сезону»,повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тарифи на комуналку, пенсії та субсидії: що зміниться у 2024 році

За його словами, українська енергетика успішно проходить перший зимовий місяць. Уже кілька днів поспіль знижується добовий максимум споживання.

«Генерації достатньо для забезпечення світла й тепла в оселях українців та для роботи підприємств. Принагідно дякую свідомим громадянам і бізнесу, які вживали заходів для економії електроенергії в ті дні, коли в цьому була потреба», – відзначив очільник уряду.

У свою чергу міністр енергетики Герман Галущенко додав, що об’єкти енергетичної інфраструктури залишаються під прицілом росіян і потребують інвестицій для відновлення і ремонтів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці найбільше довіряють Володимиру Зеленському та Віталію Кіму

Пов'язані записи

Проводила голосування під час псевдореферендуму в селі Станіслав: реальний вирок жительці Херсонщини

Суд оголосив вирок жінці, яка під час незаконного референдуму у 2022 році обходила будинки зі скринькою для голосування в селі Станіслав. Доведено, що у вересні 2022 року, під час тимчасової…

Подробиці
Окупанти з дрона вбили енергетика в Херсоні

Під час проведення ремонтних робіт у Херсоні загинув працівник енергетичної компанії – ворог скинув на чоловіка вибухівку з дрона. За інформацією пресслужби обласної прокуратури, це сталося 10 червня близько 13:40…

Подробиці