К Новому году херсонские хлебозаводы увеличат выпуск продукции на 50-70%

Херсонские хлебозаводы под Новый год печи запустят на полную мощность.

Как сообщают «Херсонцы», сейчас жесткая конкуренция поставщиков из соседних областей привела к тому, что производство выпечки в Херсоне упало до 30 т в сутки.

С 29 декабря заводы №2 и №3 Херсонского хлебокомбината производство хлеба увеличат на 3 т, с 30 декабря – на 10 т, а 31-го – на 15-20 т. Печи предприятия будут работать без перерывов.

  • Пов'язані записи

    «Повернення пам’яті Херсона»: у Міністерстві закордонних справ презентували виставку викрадених експонатів

    Виставка має назву «Повернення пам’яті Херсона. Викрадене мистецтво, збережене в музейних артпринтах», її мета – нагадати про музейні експонати, які російські окупанти викрали з херсонського музею. Глядачами стали представники іноземного…

    Подробиці
    Наслідки авіаударів по Херсонській громаді: понівечені КАБами оселі (фото)

    Близько 5:00 13 червня російські окупанти атакували Херсонську громаду керованими авіабомбами. ХОВА та ХМВА оприлюднили фото пошкоджених будинків місцевих жителів. Внаслідок ворожого удару пошкоджено житлові будинки та господарські споруди в…

    Подробиці