27 жовтня 2018 року уже втретє у Херсоні відбудеться наймасштабніша міжнародна конференція – IT DAY 3! Її метою є розвиток ІТ-сфери та економіки у регіоні. Це дуже знакова подія для Херсона, адже зберуться найкрутіші світові хедлайнери у сфері IT – зі Швеції, Ізраїлю та США, та вітчизняні відомі ІТ-спеціалісти зі Львову, Києва, Дніпра, Миколаєва та Херсону.
Вони поділяться власним досвідом, відкриють нові вектори росту для ІТ-спеціалістів. Під час IT DAY 3 піде мова про те, як будують бізнес-процеси, успішно запускають стартапи, грамотно розробляють контент та PR-стратегію, створюють ефективну таргетовану рекламу, та багато інших цікавих лайфкахів.
Конференція відбудеться у два потоки:
- 27 жовтня 2018, з 9:00 до 19:00 – поток «Суміжне з ІТ» (Авто Центр: «Авто Холдинг Херсон», за адресою вул. Адмірала Сенявіна, 41);
- 27 жовтня 2018, з 9:00 до 19:00 – поток «Я ІТ-спеціаліст» (салон Авто Центр: «Автоград Херсон», за адресою вул. Адмірала Сенявіна, 41).
Окрім виступів спікерів, на вас чекають виставки ІТ-компаній, де ви матимете можливість поспілкуватись з їх представниками, дізнатись все, що вас цікавить. Також будуть розіграші призів, подарунки та розважальна програма.
За надання приміщень автосалонів для проведення заходу дякуємо генеральному партнеру IT DAY 3 – «Автоград Херсон», «Авто Холдинг Херсон», Тойота центр «Авто-Плаза».
Багато кого з учасників попередніх ІТ DAY форум надихнув на подальший активний розвиток у ІТ та обрання майбутньої кар’єри, пов’язаної з інформаційними технологіями.
Захід призначений залучити якомога більше людей до ІТ-сфери, показати, що живучи у рідному місті, є можливість не тільки отримувати достойну заробітну плату, працюючи у міжнародних компаніях, а й розвивати херсонський регіон.
Щоб взяти участь у конференції, проходьте попередню реєстрацію на сайті, де також є можливість ознайомитись з програмою заходу.