ІТ DAY 3 сколихне Херсонщину своїм масштабом: до нас завітає Швеція, Ізраїль та США

Автор: Виталий Яшков 28 Сентября 2018 08:43

27 жовтня 2018 року уже втретє у Херсоні відбудеться наймасштабніша міжнародна конференція – IT DAY 3! Її метою є розвиток ІТ-сфери та економіки у регіоні. Це дуже знакова подія для Херсона, адже зберуться найкрутіші світові хедлайнери у сфері IT – зі Швеції, Ізраїлю та США, та вітчизняні відомі ІТ-спеціалісти зі Львову, Києва, Дніпра, Миколаєва та Херсону.

Вони поділяться власним досвідом, відкриють нові вектори росту для ІТ-спеціалістів. Під час IT DAY 3 піде мова про те, як будують бізнес-процеси, успішно запускають стартапи, грамотно розробляють контент та PR-стратегію, створюють ефективну таргетовану рекламу, та багато інших цікавих лайфкахів.

Конференція відбудеться у два потоки:

- 27 жовтня 2018, з 9:00 до 19:00 – поток «Суміжне з ІТ» (Авто Центр: «Авто Холдинг Херсон», за адресою вул. Адмірала Сенявіна, 41);

- 27 жовтня 2018, з 9:00 до 19:00 – поток «Я ІТ-спеціаліст» (салон Авто Центр: «Автоград Херсон», за адресою вул. Адмірала Сенявіна, 41).

Окрім виступів спікерів, на вас чекають виставки ІТ-компаній, де ви матимете можливість поспілкуватись з їх представниками, дізнатись все, що вас цікавить. Також будуть розіграші призів, подарунки та розважальна програма.

За надання приміщень автосалонів для проведення заходу дякуємо генеральному партнеру IT DAY 3 – «Автоград Херсон», «Авто Холдинг Херсон», Тойота центр «Авто-Плаза».

Багато кого з учасників попередніх ІТ DAY форум надихнув на подальший активний розвиток у ІТ та обрання майбутньої кар’єри, пов’язаної з інформаційними технологіями.

Захід призначений залучити якомога більше людей до ІТ-сфери, показати, що живучи у рідному місті, є можливість не тільки отримувати достойну заробітну плату, працюючи у міжнародних компаніях, а й розвивати херсонський регіон.

Щоб взяти участь у конференції, проходьте попередню реєстрацію на сайті, де також є можливість ознайомитись з програмою заходу.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів