Напередодні дня голосування за кандидатів у мери міста Ігор Колихаєв поспілкувався у форматі відвертого діалогу з журналістами Херсона.

Це надало можливість Ігорю Колихаєву донести основні напрямки його передвиборчої програми, спростувати фейки, а журналістам – отримати відповіді на всі навіть самі гострі запитання.

«Відповіді на питання журналістів це – можливість поспілкуватись з тисячами херсонців, бо у кожного ЗМІ своя аудиторія, свій стиль донесення інформації. Це важливо, тому що 15 листопада нам доведеться обрати вектор майбутнього розвитку Херсона. Мене обурює, що місто декілька років знаходиться на останніх позиціях рейтингів комфортності життя, довіри до влади, економічного розвитку. Я впевнений, що спираючись на досвід інших міст України, на власний досвід та досвід моєї команди, ми зможемо змінити ситуацію», – сказав Ігор Колихаєв.

Під час прес-заходу піднімалась тема теплозабезпечення Херсона, яким безпосередньо опікувався Ігор Колихаєв. Як людина дії, він взяв на себе відповідальність та налагодив комунікацію між теплопостачальниками, постачальниками газу, власниками підприємств. Як результат – попри бездіяльність міської влади, херсонці з теплом.

Відповідаючи на запитання журналіста щодо опалювального сезону в Херсоні Ігор Колихаєв повідомив, що 12 листопада було здійснено подача газу на ТЕЦ і херсонці, чиї будинки технічно готові, почали отримувати тепло.

Завдяки проведеній роботі Ігорем Колихаєвим та його перемовинам з головою правління АТ «Херсонгаз» Альбертом Зангієвим, керівником АТ «Херсонська ТЕЦ» Олександром Рововим, головою Фонда Держмайна Дмитром Сенниченко, підписано договір про реструктуризацію заборгованості.

12 листопада було здійснено подача газу на ТЕЦ. Котли заробили, і теплоносій пішов по магістральних трубопроводах, про що повідомив керівник ТЕЦ.

З 12 листопада херсонці, чиї будинки технічно готові, почали отримувати тепло.

«Я за конкретні дії і для мене не існує питань, які неможливо вирішити», - заявив Ігор Колихаєв.

Лідер передвиборчих перегонів Ігор Колихаєв також закликав прийти на виборчі дільниці 15 листопада та обрати майбутнє Херсона.

«Херсону потрібні зміни, а не повернення у минуле. У нас потужна чесна та професійна команда, яка готова зробити місто комфортним, економічно розвинутим, таким, щоб кожен з нас міг пишатись тим, що він – херсонець», – зазначив Ігор Колихаєв.

Тэги:

Власть
Коммунальщики
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів