Які діти мають право на безкоштовне харчування в школах Херсона

Автор: Дарья Мельник 06 Мар. 2019 18:50

Тема пільг для учасників антитерористичної операції і їх сімей залишається актуальною. Нагадаємо, що діти, чиї батьки є учасниками АТО, мають кілька привілеїв, однією з яких є безкоштовне харчування в навчальних та дошкільних закладах.

Як зазначив начальник управління освіти Юрій Ніконов журналісту сайту «Гривна», згідно з рішенням виконавчого комітету Херсонської міської ради, батьки вихованців закладів дошкільної освіти міста, які є учасниками антитерористичної операції, на 100% звільнені від оплати на харчування. Тобто, дитина харчується абсолютно виключно за бюджетні кошти.

Що стосується учнів, то в закладах загальної середньої освіти міста здійснюється гаряче харчування за рахунок міського бюджету дітей пільгових категорій (малозабезпечені, діти-сироти), в тому числі батьки яких мають статус учасника АТО.

Відомо, що для отримання зазначеної пільги треба зібрати повний пакет документів дитини, серед яких повинні бути копії посвідчення учасника бойових дій та довідка про безпосередню участь в зоні АТО й звернутися до керівництва закладу. Слід зазначити, що документи надаються один раз під час перебування дитини в закладі.

Приєднуйтеся до нас:

Маестро знову на сцені, бо Герої – не вмирають. Пам’яті головного диригента Херсонської філармонії Юрія Керпатенка

«Будеш обслуговувати солдатів»: розповідь курсантки з Херсона, яку викрали й катували, щоб зняти в пропаганді

Битва за південь. Генштаб оприлюднив хронологію звільнення правобережної Херсонщини

Краєзнавчий музей викопує заховані археологічні знахідки

Херсонські підлітки, яких окупанти вивезли в Крим, таємно зафільмували своє життя в полоні