Херсонський онкологічний диспансер отримав фінансову допомогу від Уряду

Автор: Дарья Мельник 14 Февр. 2019 08:45

Нещодавно у Херсоні затвердили обласну програму боротьби з онкологічними захворюваннями на 2019-2023 роки. За словами головного лікаря Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірини Сокур, за допомогою програми лікарі планують значно зменшити рівень захворювання та навчити пацієнтів регулярно обстежуватися.

Так, на реалізацію програми потрібно понад 507 млн 154 тис. гривень. Їх планують збирати протягом декількох років з різних бюджетів. Перша фінансова допомога надійшла від Уряду. Про це зазначив Народний депутат Олександр Співаковський:

«Рішенням Уряду додатково розподілено 5,8 мільйона гривень у межах субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання високовартісного медичного обладнання для діагностики та лікування онкологічних хворих у Херсонській області. Сподіваємося, що Уряд і надалі продовжуватиме допомагати прикордонній області, яка має, на жаль, один з найбільших рівнів онкологічного захворювання (близько 420-450 пацієнтів на 100 тис. населення)",- розповів Олександр Співаковський.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів