Херсонський бізнес «відновив» таврійську природу на 11 мільйонів гривень

Автор: Иван Подлесный 23 Августа 2019 08:20

За 7 місяців 2019 року платники податків Херсонщини сплатили до зведеного бюджету 10,8 млн грн екологічного податку, що на 2,2 млн грн перевищує минулорічний показник. З цієї суми 5,1 млн грн надійшло до місцевих бюджетів, решта - 5, 7 млн грн до державного бюджету. 

Станом на 01.08.2019 в органах фіскальної служби Херсонщини зареєстровано 1885 платників екологічного податку, у т. ч. 1733 юридичні особи та 152 фізичні  особи-підприємця, які сплачують екологічний податок за викиди в атмосферне повітря, скиди у водні об’єкти шкідливих речовин та розміщення відходів у спеціально відведених для цього містах чи на об’єктах. 

«Надходження від екологічного податку частково компенсують негативний вплив шкідливих та небезпечних факторів, що виникають у процесі здійснення підприємницької діяльності. А також є джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист навколишнього середовища та раціональне використання природних ресурсів Херсонщини», - зазначив начальник Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів