Днями на базі тренувального центру аматорської служби радіозв’язку у місті Херсон відбулися Всеукраїнські очно-заочні змагання з радіозв’язку на коротких хвилях серед молоді. Разом з цими змаганнями проводився чемпіонат України з радіоспорту серед юніорів та юнаків. Про це повідомляє прес-служба Херсонської міськрад.
У змаганнях брали участь 48 спортсменів (20 команд) з 10 областей України: Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Полтавської, Рівненської, Сумської, Херсонської, Хмельницької , Чернігівської областей та міста Києва.
Спортсмени Херсонської області у Всеукраїнських змаганнях вибороли 7 призових місць в командному заліку та 51 в особистому.
Тэги:
Приєднуйтеся до нас: