"…Люди які змінюють світ
Громадяни планети
Людини які змінюють світ
Не мають в шафі скелетів…", -
пише поет, учасник "Поетичної шафи" Костянтин Капошилін. Він вже неодноразово мірявся римами з іншими херсонськими авторами у творчому батлі, вирішив позмагатися і на листопадній зустрічі.
Боротьба за звання кращого та білети до Херсонського драметруатру обіцяє бути запеклою, адже всі учасники націлені на перемогу. Дарія Кучеренко також готується читати свої рядки:
"…Десь гомін вітру розростається без меж,
І серце вириває, наче квітку.
Я помираю восени і повертаюсь влітку.
Між кам'яних зростаю веж. Ти теж…".
Взяти участь, послухати письменників та дізнатися, хто ж таки переможе у батлі зможе кожен бажаючий у неділю, 4-го листопада, у smart cafe SHKAF!
Та не тільки поети і виконавці акустичної музики, на цій "Поетичній шафі" виступатимуть і рок-музикати. "Одягайте шкіряні спідниці, бандани та вчіться показувати "рокерську козу", - закликають організатори.
На сцені "Шафи" зіграють гурти гурти "Старый Мотив", "Unknowns" та "Меридіан 246".
"Який у нас стиль ми й самі не знаємо, назвали цей типу "стиль" жартома "Craft Garage". "Craft" - бо домашнього виробництва, "Garage" - адже ми не професійні музиканти, а скоріше любителі. Ми намагаємося не занадто ускладнювати музику, а робити її зрозумілою і драйвовою, щоб донести до слухачів головну думку кожної пісні. На "Шафі" хочемо виступити, адже на заході зазвичай презентують авторську творчість, що дуже важливо для нас", - стверджує учасник гурту "Меридіан 246" Денис Сєров.
Захід розпочнеться о 18:00. Вхід – вільний.
Тэги: