Херсонські АЗС «без акцизу» отримали 1,7 мільйона гривень штрафу

Автор: Иван Подлесный 14 Сентября 2019 08:00

За інформацією спеціалістів управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та  м. Севастополі, на території Каховського та Олешківського районів нашої області проведені контрольні рейди АЗС, які здійснювали підприємницьку діяльність із суттєвими порушеннями вимог чинного законодавства. 

Податківці провели фактичні перевірки АЗС, які розташовані на території   м. Нова Каховка, смт. Нова Маячка та с. Раденськ. Під час проведених заходів були встановлені порушення вимог Закону України від  19.12.1995 №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (із змінами та доповненнями). А саме здійснення роздрібної торгівлі пальним без наявності ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі пальним.

За підсумками проведених перевірок до 7 суб’єктів господарювання застосовані фінансові санкції на суму 1750,00 тис. грн, по 250,00 тис. грн - кожному платнику податків. Перевірки тривають.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів