Херсонська влада доповіла про готовність міста до опалювального сезону

Стовпчики термометрів щодня все нижче до нульової відмітки. Залишилося зовсім небагато часу, допоки середньодобова температура у Херсоні  буде +8 за Цельсієм. Саме такий покажчик термометра – сигнал до старту опалювального сезону. Тож, Херсоні наразі – в активній фазі підготовки до зими.

Про хід робіт повідомив начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.

«КП «Херсонтеплоенерго», яке опалює більше третини житлового фонду міста, звітує про 94% готовності. До осінньо-зимового періоду вже підготовлені 33 котельні, на чотирьох – тривають ремонтні роботи», – йдеться у повідомленні.

Також, усі Пункти незламності, розгорнуті у закладах, які обслуговує «Херсонтеплоенерго», вже готові приймати тепло.

Проте, із-за безпекової ситуації у місті та певних проблем у мікрорайоні Корабел, процес підготовки котелен дещо ускладнений.

«Найбільшою проблемою для Херсона у підготовці до опалювального сезону є постійний ворожий вогонь з тимчасово окупованого лівого берега. На Острові процес ускладнює відсутність електрики у повному обсязі», – зауважив роман Мрочко.

Раніше «Гривна» повідомляла, що Херсонська ОВА займається тим, що три місяці робить захисні споруди для критичної інфраструктури.

Фото: Роман Мрочко

Пов'язані записи

Ворог атакував майже пів сотні міст та сіл на Херсонщині: 13 людей постраждало

26 червня під ворожими обстрілами перебували насалені пункти Херсонщини. Ворог атакував майже пів сотні міст та сіл: Антонівка, Зеленівка, Зимівник, Інженерне, Киселівка, Комишани, Придніпровське, Садове, Станіслав, Олександрівка, Софіївка, Широка Балка,…

Подробиці
У Зимівнику внаслідок артобстрілу поранено комунальника

27 червня окупанти атакували Зимівник. Ворог бив з артилерії. Як повідомили у Херсонській ОВА, внаслідок артилерійського обстрілу постраждав працівник комунального підприємства. У 60-річного чоловіка діагностували мінно-вибухову травму. В ХОВА додали,…

Подробиці