Херсонська вчителька представить Україну на міжнародній STEM-програмі в Шотландії

Херсонська вчителька Наталя Золотаревська стала учасницею міжнародної програми професійного розвитку STEM Teacher Leaders Program. Наприкінці травня педагогиня вирушить до Шотландії, де долучиться до міжнародної спільноти освітніх новаторів.

Про це повідомили у Херсонській МВА. У міжнародній програмі візьме участь вчителька інформатики Херсонського ліцею №1 Наталя Золотаревська.

Програму реалізує «Освіторія» у партнерстві з The King’s Foundation. Ініціатива спрямована на підтримку українських педагогів STEM-напряму, розвиток проєктно-орієнтованого навчання та формування сучасного освітнього середовища.

З 23 до 30 травня учасники проходитимуть навчальний модуль у Шотландії. Для педагогів підготували практичні воркшопи, міжнародний обмін досвідом та менторську підтримку. Учасники програми також працюватимуть над власними STEM-проєктами та знайомитимуться із сучасними підходами до викладання й впровадження інноваційних освітніх практик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вчительки з Херсона – серед найкращих педагогів України

Фото: Херсонська МВА

Пов'язані записи

Випускниця херсонської школи склала НМТ на 200 балів

НМТ-2026 приніс перший максимальний результат для Херсонської міської територіальної громади. Випускниця спеціалізованої школи №30 Софія Крамаренко отримала 200 балів на національному мультипредметному тесті. Про це повідомило Управління освіти Херсонської міської…

Подробиці
Обстріли Херсонщини за добу: 6 загиблих та 27 поранених

Минулої доби обстріли Херсонщини забрали життя 6 людей. Ще 27 жителів області дістали поранення внаслідок російських атак. Про це повідомив голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін. Під ворожими ударами…

Подробиці